INTELIGENCE NAŠICH SRDCÍ a jejich duchovní a léčivé síly

V 6 denním kurzu se seznámíme se cvičením na spojení se srdcem a meditací na srdce, srdeční synchronicitou, intuicí, psychickými schopnostmi srdce, duchovním čtením a energetickou prací ze srdce, akupresurou a technikami souvisejícími s pancéřovým brněním okolo těla a mysli, ostatními technikami spojenými s intuitivní léčivou inteligencí našich srdcí a vědeckými výzkumy spojenými s inteligencí srdce.

Domov je tam, kde je srdce. Srdce je primárním zdrojem naší fyzické, psychické a duchovní pohody. Srdce má také neuvěřitelné energetické pole, které je 100x silnější než energetické pole naší mysli! Je na čase, abychom tuto energii začali používat!

Ať už se jedná o naše zdraví, intimitu, či sociální vazby, kreativitu, intuici, řešení konfliktů, či dokonce o produktivitu v naší práci, srdce je oním klíčem, je to takzvaná „královská cesta“. To je to moudro, které předávali mudrci v mnoha tradičních učeních již před tisíciletími a je prokázáno vědeckými důkazy dnešní moderní doby. *1

Přesto jsme v podstatě téměř negramotní, pokud jde o naše srdce: asi 40% populace umírá na srdeční choroby. Naše zlomená srdce, neuspokojující vztahy, vnitřní neklid, odcizení, deprese, dokonce i stav naší planety toto jasně ukazují.

A přesto, všichni máme tento nádherný dar inteligence a intuice našich srdcí uvnitř nás. … Je to součástí našeho kulturního dědictví lidstva … a leží ladem. No, a my ho probudíme v rámci tréninku na tomto kurzu.

Spojíme meditace na prastarou moudrost srdce s moderní západní psychologií, jako je Neurolingvistické programování, abychom se dostali do „kontaktu“ s našimi srdci a jejich kreativním, intuitivním a léčebným potenciálem. *2

Budeme zkoumat různá témata týkající se naší srdeční inteligence: vnitřní propojenost a mír, zdraví a léčení, komunikace a vztahy, tvořivost a intuici.

Začneme se srdeční meditací, což nás přivede přímo do prostoru vnitřního klidu a soustředění. To je také náš výchozí bod, ze kterého se dostaneme do propojení a synchronicity s jinou osobou a odkud budeme moci zažít přirozenou schopnost našich srdcí vnímat druhé. Místo, odkud pracujeme, je prostor „ne-dělání“, tam pracujeme jen s naší intuicí na kinestetické (pohybové), zrakové a sluchové úrovni.

Práce s touto hlubší intuitivní inteligencí nám pomůže dostat se do hlubšího „vhledu“, schopnosti léčit a řešit mnoho životních a zdravotních problémů, které nelze vnímat pomocí logické, levé části našeho mozku.

Je to úžasný zážitek vidět a cítit, že všichni máme tuto hlubokou inteligenci uvnitř nás, která jen čeká na to, aby byla odhalena. Může být použita na mnoha různých úrovních; například pro zlepšení zdraví a léčení, komunikaci a vztahy, kreativní řešení, vhledy do vývoje projektů atd.

Budeme se také učit a pracovat s „pancéřovým brněním těla a mysli“ v souvislosti s meridiány. Naučíme se velmi specifickou akupresurní techniku v kombinaci s hlubokou masáží tkáně, vedoucí k uvolnění hluboko zakořeněného chronického napětí a navrácení energetické rovnováhy spojené s naším srdcem.

*1 Pro více informací o vědeckém výzkumu se můžete podívat také na webové stránky Heartmath institutu; mají také spoustu zajímavých Youtube videí. Viz také webové stránky a průlomovou knihu „Love and Survival“ od Deana Ornishe; Md. A světoznámého kardiologa, jakož i vědecký výzkum Candice Perth M. D. a její kniha „Molekuly emocí“.

*2 Některé z těchto technik byly již předány tisícům pracovníku v ústavech zdravotní péče, učitelům seminářů o leadershipu, školám a dokonce i policejním důstojníkům trpících stresem.

*3 Prosím přečtěte si a podívejte se na některé další reference na stránce www.bodymindintelligence.com , neboť dokládají hloubku této práce.
Také se můžete podívat na zkušenosti s touto prací na těchto videích:
http://bodymindintelligence.com/index.php/comments-of-participants/video-gallery

Přečtěte si Ulrichův článek INTELIGENCE TĚLA A DOTYKU a článek o léčebné síle lásky UZDRAVTE SE A PŘEDÁVKUJTE SE LÁSKOU

Kdo je Ulrich Freitag?

Další informace o trénincích Ulricha Freitaga najdete zde: Akce Ulricha Freitaga v ČR.

Chcete vědět, jak si jeho akce užili jiní? Přečtěte si reference účastníků.

Všechny akce v ČR budou tlumočeny z angličtiny.

Cena: 1 600 Kč za den tréninku

Věnujte prosím pozor tomuto sdělení. K ceně je potřeba připočíst částku za ubytování a stravu v místě konání, kterou si každý hradí sám.

  • Sleva 10 % při registraci do 5. 7. 2016
  • Sleva 10 % při registraci na všech 26 dní tréninku
  • Sleva 10 % za doporučení přítele
  • Uvedené slevy se sčítají a lze tak získat celkovou slevu až 30 %

Registrace se stává platnou až po složení zálohy 3 000 Kč do 10 dnů po registraci.
Doplatek ceny tréninku se platí v hotovosti v den zahájení.
Platbu lze provést i po měsíčních splátkách.
K dispozici je také sponzorský program pro ty, kteří se nacházejí ve finanční tísni.

Cena za celý trénink je 9000 Kč.
Cena nezahrnuje ubytování a stravu v místě konání jednotlivých akcí.

Všechny informace ohledně plateb a konání akce směřujte prosím na organizátorku Jarmilu Klimešovou (jarmilaklimesova@gmail.com).

Přihláška

Přihlášením se na workshop, účastník souhlasí se zpracováním osobních údajů a se  STORNO podmínkami

Jak zaplatit, najdete na této stránce PLATEBNÍ MOŽNOSTI


Podrobnosti o akci
mapa není k dispozici

Datum a čas
13.08.2016–18.08.2016
9:30–17:30

Místo
chata Pergamentka
Vítkovice 19
Krkonoše

Lektor
Ulrich Freitag

Kategorie
Vícedenní workshopy

Zpět na Akce