MOHENDŽODÁRO -Pohled do Vesmíru (3.)

3. setkání: žena Herečka – žena Hysterka (3.asána)

Tématem semináře jsou EMOCE.

Emoce projevené i neprojevené, sebevyjadřování pomocí tance, malování, hlasu, zvuků, 3. a 5. čakra, zemitá energie, sexuální energie. Práce s pánevním dnem, dýchání, relaxace, ale hlavně poodstoupíme stranou a vytvoříme prostor pro vyjádření své jóni. Srdečně vás zvu ochutnat své skutečné pocity přes energii pánevního dna, dát svobodu své jóni, nechat jí mluvit, tančit, zpívat a hrát si ve společenství ženského kruhu.

Zadržované emoce jsou zadržovaná energie. Prolomit bariéru ve svém nitru a vyjádřit SEBE je velmi osvobozující a zároveň cestou k vnitřním energetickým zdrojům, které mohou být nepřístupné a zablokované zbytečnou barikádou, jako je potlačování SEBE, sebeomezování a přehnanou ohleduplností k okolí a mnoho dalších…

Hlavní téma archetypu HEREČKY je objevování a znovunalezení svých talentů, schopností, dovedností a darů, které nám byly dány Matkou přírodou, ale někdy je nevyužíváme. Důvody mohou být různé: nevěříme si, máme strach, někdo v minulosti naše dovednosti hanil, kritizoval…Je bezpečné znovu OBJEVIT SEBE, své talenty a dary, a je to dokonce zábavné a hravé.

Vhodné pro každý věk, pro ženy začátečnice i pokročilé. S sebou si vezměte pohodlné oblečení, šátek na oči a deku (pléd).

Těším se na vás a srdečně vás zvu do víru energií všech barev a vůní

Blanka, akreditovaná lektorka Tantry jógy

Cena

1500 Kč

Přihláška


Podrobnosti o akci
nahrávám mapu....

Datum a čas
13.03.2017
10:00–18:00

Místo
DDM, Slezská 21
Slezská 21
120 00 Praha 2

Lektor
Blanka Milevová

Kategorie
Jednodenní workshopy

Zpět na Akce