MOHENDŽODÁRO – Šťavnatá jóni (4.)

4. setkání: žena Milenka – žena Prostitutka (4.asána)

Milé ženy, srdečně vás zvu na objevování své milenky a prostitutky v nás pomocí 4.asány Mohendžodára, která se jmenuje „Šťavnatá jóni“. Pomocí tance, meditací, cvičení Mohendžodáro a práce s pánevním dnem se spojíme se svou smyslnou, zemitou a přirozenou částí Bohyně v nás, až k bezpodmínečně milující a přijímací Božské podstatě našeho přirozeného „Já“.

Starobylé spojení mezi spiritualitou a vášnivou láskou se v moderní době ztratilo v hlubinách nevědomí. Důsledkem je zřetelný pocit nespokojenosti v mezilidských vztazích. Ženská instinktivní přirozenost musí být nyní znovuobjevena, vyzdvižena z nevědomí, neboť její pochopení a uznání jak muži, tak ženami, je zásadní podmínkou úspěšného pokračování na cestě k celistvosti. Pochopení úlohy posvátné prostitutky, lidské ženy, která ztělesňuje vlastnosti Bohyně lásky, může být způsobem, jak rozpoznat a naučit se respektovat božské vlastnosti projevující se v každém člověku. Milé ženy, pojďte ve skupině žen objevovat svůj největší dar – svůj klenot – svou posvátnou sexualitu. S sebou si můžete přinést cokoli (obrázek Bohyně, sošku, červený šátek), nějaký symbol, který rezonuje s vaší vášní, smyslností a spiritualitou. Také šátek na oči a pohodlné, oblečení, nejlépe vrstvené, deku(pléd) na přikrytí. Mohou přijít také kamarádky, které na Mohendžodáru ještě nebyly, je vhodné i pro začátečnice.

Afirmace pro 4.asánu: Otevírám se plně své sexualitě, své smyslnosti a vášni. Dovoluji si být smyslná, vášnivá a dovoluji si být smyslná. Má sexualita je můj dar – klenot. Doporučená literatura ke 4.asáně: Posvátná prostitutka (věčný aspekt ženství) od Nancy Qualls Corbettové.

Vhodné pro každý věk, pro ženy začátečnice i pokročilé. S sebou si vezměte pohodlné oblečení, šátek na oči a deku (pléd).

Těším se na vás

Blanka, akreditovaná lektorka Tantry jógy

Cena

1500 Kč

Přihláška


Podrobnosti o akci
nahrávám mapu....

Datum a čas
22.04.2017
10:00–18:00

Místo
DDM, Slezská 21
Slezská 21
120 00 Praha 2

Lektor
Blanka Milevová

Kategorie
Jednodenní workshopy

Zpět na Akce