Tréninková skupina Nenásilné komunikace

Máte již zkušenost s konceptem Marshalla Rosenberga Nenásilná komunikace a rádi byste tyto principy využívali více ve svém životě?

Pokud ano, Helena má pro vás nabídku.

Otevírá prostor pro ty, kdo chtějí vtělit principy Nenásilné komunikace a používat je v běžných životních situacích.

Jejím záměrem je nabídnout skupině zájemců své schopnosti a zkušenosti s Nenásilnou komunikací. V bezpečí skupiny 8 až 14 lidí budeme tvořit a posilovat potřebné návyky formou různých aktivit a společného sdílení a objevování. Postupně tak budeme prohlubovat i naše vědomí o principech nenásilí a naši schopnost je žít v každém okamžiku našeho života.

Způsob, jakým předává své chápání konceptu Nenásilné komunikace, je založen především na učení se z prožitků a uvědomění, k němuž dochází při praktických ukázkách, při cvičeních a rolových hrách.

Pracujeme zejména s reálnými situacemi, které představují v životě účastníků výzvu, a tak by rádi našli jiný způsob, jak se v nich zachovat.

K učení využíváme i situace, které se odehrávají během setkání. Teorie je nezbytné minimum. Těžiště učení spočívá v  osobní zkušenosti a prožitku.

Setkání navazují na sérii workshopů o Nenásilné komunikaci nazvané Tanec zvaný empatie. Jsou koncipována za předpokladu, že účastníci zvládají základy konceptu Marshalla Rosenberga Nenásilná komunikace, tedy že zažili a uvědomili si, co obnášejí čtyři kroky Nenásilné komunikace, ideálně na nějakém workshopu nebo ve vlastním životě.

Čeká nás šest setkání, z nichž každé trvá 2,5 hodiny. (18 – 20:30 hod.).

Začínáme v pondělí 28.1.2019 a pokračujeme 25.2., 25.3., 22.4., 20.5. a 17.6.

Přijměte tuto nabídku jako pozvání do komunity lidí, kteří si cení mezilidských vztahů, upřímnosti, vzájemnosti, porozumění a jednání bez násilí.

Těší se na vás koučka a lektorka Helena

INFORMACE K PŘIHLÁŠENÍ

Prosím všechny, kteří se chtějí na workshop přihlásit, aby tak učinili nejpozději do 14.1. K tomuto datu se uzavírají zaplacené přihlášky a následně dostanou všichni účastníci jasnou informaci o konání nebo nekonání workshopu. Záměrem je především respekt k času všech zúčastněných.

CENA

Cena celé série je 3 600 . Pokud se přihlásíte do 4.1., získáte slevu 30 % a zaplatíte pouze 2 800 Kč.

Peníze by neměly být problém, pokud jsou, napište.

Přihláška


Podrobnosti o akci
nahrávám mapu....

Datum a čas
28.01.2019
18:00–20:30

Místo
KURZ JE OBSAZEN
Kurz je obsazen.
přijímám přihlášky na pozice náhradníků na jarmilaklimesova@gmail.com.

Lektor
Helena Kurzweilová

Kategorie
Cyklus

Zpět na Akce