Jak na mezilidské vztahy?

Člověk vidí v ostatních to, co je v něm samotném. To nám říká „zákon sociálního zrcadla“. Je to také cesta k pohodě ve vztazích. Pochopení a porozumění tomuto principu přináší klid a úlevu do života. Četné konflikty, napětí a nepohoda v mezilidských vztazích tíží stále více lidí v rodinách, na pracovišti, ve školách, na úřadech, či kdekoliv jinde.

Řešení přitom leží doslova na dosah.

Kudy vede cesta k pohodě v mezilidských vztazích? Odpověď je prostá. Nejspolehlivěji se k druhým dostaneme, když poznáme sami sebe. Ti druzí nám k tomu navíc neustále pomáhají. Stačí pochopit, jak jejich pomoci porozumět.

Každý z nás může hravě využít nástroj zvaný sociální zrcadlo nebo také zrcadlo vztahů. Návod na jeho použití je ukrytý uvnitř této knihy. Navíc tam objevíte i množství autentických životních příběhů, na nichž je celý postup demonstrován.

Stačí otevřít, číst a používat…

…a napětí i bolest se začnou rozpouštět jako sníh v jarním slunci.

Zajímá vás příběh ebooku? Zde je.

Příběh ebooku

Princip sociálního zrcadla jsem znala spoustu let a byl mi naprosto k ničemu. Nepoužívala jsem ho. Přišlo období, kdy mě zaplavila vše stravující nespokojenost. Přinutila mě hledat, jak z toho ven. Princip mě znovu cvrnknul do nosu. Tentokrát už jsem se ho chopila a začala jsem se dívat na vše z jiného zorného úhlu. Tenkrát mi hodně pomohlo, že jsem o všem mohla mluvit s Jarmilou. Společným sdílením jsme se navzájem podporovaly v hledání i porozumění a úleva přicházela stále častěji. Nepotřebovaly jsme investovat čas a peníze do drahých seminářů nebo terapií, abychom se dokázaly dívat na svět jinýma očima. A tak přišla myšlenka o všem napsat a sdílet naši zkušenost i s vámi. Proč čekat až na úpornou nespokojenost, když se dá začít i příjemněji?

Malá ukázka z knihy

Na začátku procesu sebepoznávání jsme často přesvědčeni o tom, že máme jen některé vlastnosti. Náš sebeobraz je tedy do značné míry vzdálen skutečnosti. Kdyby byl mozaikou, chyběly by jí některé kamínky. A právě tyhle kamínky na nás přímo svítí u druhých lidí. Upozorňují na sebe, jakoby chtěly, abychom je konečně uviděli a přidali do své mozaiky. Poutají naši pozornost a nedají nám pokoj. Někdy nás zlobí tak, že se rozčílíme, co že si to ten druhý dovoluje, jak se to děsně chová. Jindy se nám jen tak tiše vtírají do našich myšlenek, tak na toho druhého a jeho projevy myslíme častěji, než bychom chtěli, a leckdy o něm i mluvíme s druhými lidmi. Tak takhle to může vypadat, když se na sebe díváme do zrcadla.

100% garance spokojenosti

Vaše spokojenost je pro nás tím nejdůležitějším. Pokud si přečtete ebook a nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze v plné výši. Jedinou podmínkou je, abyste o to písemně požádali do 14 dnů od data koupě.

Chci koupit e-book

Co řekli o e-booku